معرفی شرکت بین المللی سفیران سلامت کویر ssk

شرکت درمان گشت سفیران سلامت کویر

SSKMEDTOUR

 

معرفی شرکت سفیران سلامت کویر

شرکت توریست درمانی سفیران سلامت کویر یک شرکت بین المللی تسهیگری گردشگری سلامت است . ما در واقع پل ارتباطی بین بیمار و مراکز درمانی هستیم و خدمات درمانی را به بهترین نحوه برای بیماران خارجی فراهم می کنیم.  ما با مشکلاتی که بیماران ممکن است در کشورهای خارجی مواجه شوند آشنایی داریم، به همین دلیل از بیماران خود را در طول سفرهایشان حمایت و پشتیبانی می کنیم  تا سفر راحت و بدون دغدغه ای داشته باشند.

صنعت گردشگری پزشکی صنعتی بسیار تخصصی و پیچیده است، به همین دلیل همواره بدنبال جدیدترین روش‌ها و رویکردهای صنعتی هستیم. در طول دو سال گذشته، شبکه بین‌المللی خود را گسترش داده و با افراد حرفه‌ای‌ها در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده‌ایم. ما به پلتفرم بین المللی بوکینکزمد ایتالیا پیوستیم که به ما کمک کرد با افراد متخصص بیشماری  در صنعت ارتباط برقرار کنیم. به عنوان نماینده‌ رسمی بوکینکزمد در ایران و آلمان، برای ارتقا رویدادهای گردشگری پزشکی در کشورهای مختلف همکاری می‌کنیم. شرکت سفیران سلامت کویر همچنین نماینده رسمی IMTCC  آمریکا و خانم کریستینا دموراس از پیشگامان صنعت گردشگری پزشکی  دنیا است ، این شرکت به طور تخصصی در زمینه ارتقا و بهبود تجربه بیمار بین الملل فعالیت می کند.  علاوه بر این، با شرکت‌هایی گردشگری سلامت  در کشورهای دیگر قرارداد امضا کرده‌ایم تا  امکان ارائه مقاصد مختلف به بیماران را براساس شرایط خاص آنها فراهم می آورد.

شرکت سفیران سلامت کویر نماینده انحصاری شرکت‌های زیر است:

شرکت ایتالیایی بوکینکزمد

World Fine Selection  در ایتالیا

شرکت Ever Young در ترکیه

گروه درمانی توران و توران ترکیه

شرکت توریسم پزشکی Medglobe در دبی

 شرکت سفیران سلامت کویر همچنین با بیمارستان‌ها و ارائه دهندگان خدمات درمانی در سراسر جهان همکاری می‌کنیم، به عنوان مثال:

بیمارستان بانگپاکوک9 بین‌المللی در تایلند

کلینیک تخصصی Birth Fertility در گرجستان

گروه بیمارستان Burjeel در دبی

گروه بیمارستان GVM در ایتالیا

کلینیک بهداشتی Lucia Magnani در ایتالیا

ما باور داریم که ارائه امکانات درمانی ایمن، راحت و با کیفیت به  افرادی که به این خدمات در کشورهای دیگر نیاز دارند بسیار با اهمیت است. در سفیران سلامت کویر پکیج های درمانی کاملا جامع به بیماران خارجی ارائه می دهیم که تمام نیازهای سفر و درمان آنها را پوشش می دهد ، همچنین با همکاری با بهترین بیمارستان ها در دنیا به بیماران امکان انتخاب مقصد درمانی براساس شرایط خاص آنها را می دهیم

.

توریست درمانی شاخه ای بسیار تخصصی از گردشگری می باشد و ما نبود افراد متخصص در این حوزه را حس کرده ایم. در نتیجه با همکاری با شرکت بوکینکزمد ایتالیا ،آکادمی بوکینکزمد را تاسیس کردیم که با دعوت از بهترین اساتید این حوزه و افرادی که به طور عملی در گردشگری سلامت فعالیت کرده اند آموزشی تخصصی و عملی را به علاقمندان در سرتاسر دنیا ارائه دهیم.

 

No comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *